02 Aralık 2014

Turkcell Sürekli Arıyor

Turkcell'i esefle kınıyorum. Sürekli avukatlarınız taciz etmeye devam etmekte. Daha önce bana hukuk birimiyle konuştuğunuzu ve kesinlikle bir daha bu şekilde taciz etmeyeceklerine dair söylemenize rağmen hala bu beni, ailemi, eşimi, babamı, kardeşimi, abimi, ninemi, dedemi aramaya devam etmektedirler. Üstelik bir de tehdit etmektedirler. Gereğinin yapılmasını saygılarımla rica ederim.

Gökhan 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimizi 10.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön