14 Nisan 2015

Turkcell Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor!

Tekrar tekrar tekrar yazmaktan bıktım. Aramayın diyorum anlamıyorlar 3 yıldır A**** yım diyorum Turkcell'e geçeceğim varsa da artık asla geçmem geçeni de engellerim. Banane kampanyanızdan banane ya. Bir de şikayetlerden sonra arttı aramalar. Yok şikayetime cevap da "aradık açmadınız" bu mu yani. Kampanya için arıyorsunuz yüz kere arasana yine. En kısa zamanda avukat bulup dava açacağım size!

Güneş 128 Okunma

Cevaplar

  • Güneş16 Nisan 2015

    Ne incelediniz be. Aylardır.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön