05 Aralık
Yorum Yap
#11258760

Turkcell Süpermac Aboneliği Yanıltması!

Turkcell ev ve cep abonesiyim. supermac diye bir şeye aylardır farkında olmadan para ödüyorum. Bugün müşteri hizmetlerine bu üyelik hakkında benim teyit, onay, imza şeklinde onayımı bana ispat etmelerini talep ettim. Ancak sistemlerinde arıza olduğunu söylediler. 13.10.2018 de başvurduğumu söylediler. Mesajlarımda 17.10.2018 tarihinde 3 gün sonra supermac aboneliğimin 6,5 TL ile yenileneceğini bildiren bir mesaj almıştım. Mantıksızlık burada 1 ay olmadan 6,5 TL'ye aboneliğimi yenilemeleri hem de başvurmadığım bir abonelik. Sosyal medya hesabımdan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiştim. Bana aboneliğimin bulunmadığını bildirdiler. Ki daha önce iptal etmek için mesaj dahi atmıştım. 32,5 TL önemli değil de bu.

Murat 182 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.12.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler