12 Haziran
#12095352

Turkcell Supercam Arızalı!

Yaklaşık bir ay önce Supercam ürününden 3 adet satın aldım. Üç kameradan ikisi kullanmaya başladığım günden beri arızalı. Kameranın birinin gece görüşü çalışmıyor. Diğeri ise bağlantı sorunundan dolayı kullanılmıyor. Bu sorunları çağrı merkezine 1 ay önce bildirmeme rağmen tarafıma ne dönüş oldu ne de evime servis gönderildi.


Hatta dalga geçer gibi kameralardaki bu fiziksel sorunun lokasyondan kaynaklandığı bile söylendi. Gece görüşünün çalışmamasının lokasyon ile ne ilgisi olduğunu biri bana açıklayabilir mi? Defalarca sorunumu çağrı merkezine bildirmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım.


Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum bu talebimin ilerideki hukuksal işlemlere dayanak olacağını tarafınıza bildiririm.


62971**abone no.

İlkay İlkay 738 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İlkay16 Haziran

  Çözüm ile ilgili tarafıma ulaşım sağlanmamıştır

 • İlkay15 Haziran

  Hiçbir gelişme olmadı.

 • Turkcell Temsilcisi13 Haziran

  Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz talepleriniz için bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

 • Turkcell Temsilcisi12 Haziran

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları