Turkcell  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turkcell Superbox Modem İadesi Olduğu Halde Modem İadesi Yapın Mesajı Geliyor

1.480görüntüleme
Demir
Demir 08 Kasım 2020 22:23

1 Kasım günü Superbox hattım iptal oldu. 2 Kasımda Yurtiçi Kargo aracılığı ile mesajda belirtilen gönderi kodunu kullanarak Superbox modemimi kargoladım. 3 Kasımda ise ug** uc** kişi tarafından teslim alındı.

4 Kasımda ise "İptal olan hizmetinize ait modemi en yakın bayimize iade etmenizi rica ederiz." diye bir mesaj geldi. Turkcell Superbox birimini arayarak bir Yurtiçi Kargo gönderi kodum ile bir talep oluşturduk.

Bu talep oluşturulduktan 4 gün sonra yani bugün, 8 Kasım, günü telefonuma tekrardan ""İptal olan hizmetinize ait modemin iadesi halen yapılmamıştır. Modemi en yakın bayimize iade etmenizi rica ederiz." Diye bir mesaj geldi. Turkcell'in Superbox birimini arıyorum ama açan yok. Kargom teslim edilmiş, ona rağmen teslim edin yoksa faturanıza yansıyacak diyor. Benden kaynaklanmayan bir sebepten dolayı faturama modem bedeli yansıtılmasını istemiyorum.

Turkcell Logo
Turkcell08 Kasım 2020 22:24

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell11 Kasım 2020 13:30

Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler