15 Nisan 2016

Turkcell Statüne Onaysız Abonelik ve Sonrasında Faturaya Yansıyan Haksız Ücret

Turkcell operatörlü akıllı telefonumda internet üzerinde bir şeylere bakınırken çıkan pop up sayfasında yanlışlıkla tıklayıp Turkcell tarafından akabinde tarafımca onay alınmadan operatörün Turkcell statüne adlı uygulamasına dahil edildim. Sonrasında gelen SMS bilgilendirmesine mutabık iptalini gerçekleştirmek için tekrardan bir mesaj göndererek iptalini gerçekleştirdim fakat kampanyaya yanlışlıkla ve onayım olmadan katılımımdan ötürü bu ayki faturama ekstradan 12 TL ekstra hizmet bedeli eklendiğini gelen bilgilendirme SMS'i ve sonrasında görüştüğüm Turkcell müşteri temsilcisinden öğrenmiş bulunmaktayım. Bu duruma itiraz için bana müşteri hizmetlerinden verilen telefon numarası olan 02****'in internet üzerinden alakasız farklı bir mimarlık şirketine ait olduğu bilgisine ulaştım. Tarafımdan talep edilen bu haksız meblağa itiraz ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Cihan 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 18.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön