06 Şubat 2016 #4827318

Turkcell Sportv Üyelik Ücretleri!

Yaklaşık iki buçuk aydır Sportv'den muzdaribim. Daha bilgim olmadan abonesi olduğum bu Sportv iki buçuk aydır bana 165 TL'ye mâl oldu. 40 TL gelmesi gereken faturam iki ay önce 107 TL geldi ve ben dakikalarımı bitirdim sanıp üstünde çok fazla durmadım. Nitekim ondan sonraki ay faturamda 98 TL'yi görünce bir sıkıntı olduğunu anladım ve fatura detaylarına baktığımda haftada bir yaklaşık 15 TL'nin Sportv adı altında faturama yansıdığını gördüm. Direkt müşteri hizmetlerini aradım, derdimi söyledim ve daha sonra iptal edildiği bilgisini aldım ta ki bu aya kadar. 4 Şubat 2016 tarihinde yaklaşık 15 TL tekrar faturama yansıdı. Bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve iptal ettirmeyi başarabildim lakin şu anki faturam 71 TL ve yazık ki 11 Şubat'ta 80 küsüre ulaşacak. İptal ettik dediğiniz fakat iptal olmamış, bilgim haricinde abonesi olduğum bu sorunu çözmenizi ve para iadesini talep ediyorum.

Ceren 279 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizi 08.02.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön