01 Şubat 2016

Turkcell Spor İzle Paketi

Haberim bile olmayan spor izle paketine üyelik onayı vermediğim halde üye olduğum iddia ediliyor. 50 yaşında kadının spor paketiyle ne işi olabilir? Faturama 59 TL bedel yansıtılmış. Yetkili bayilere gidiyorum bilgi veremeyiz diyorlar. Çağrı merkezinden ulaşıyorum bilgi veremeyiz diyorlar, hiçbir cevap alamıyorum. Ayaküstü insanları yanıltıyorlar. Bu faturayı ödemeyi kesinlikler reddediyorum! Güvenilir dedik Turkcell'e geçtik. Sürekli fatura sorunları yaşamaktan bıktık. En yakın zamanda başka operatöre geçeceğim.

Hatice 145 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 02.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Spor İzle Video Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön