07 Mayıs 2013 #1784240

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

Benim şikayetim Turkcell firmasına bağlı olan Speak TL Kontör yükleme hattıyla ilgilidir. Bana mesaj geldi ve 1000 konbara puanım bulunduğu ve 1 hafta içerisinde almazsam iptal edileceği duyuruldu, bunun üzerine Turkcell Speak TL yükleme hattını aradım, 1000 konbara puanımı beklerken anlam kargaşası içinde speak yükleme hattına üye olduğumu anladım.Bu üyeliğimin iptaline ve kredi kartı bilgilerim öğrenilerek kartımdan dolaylı yollardan çekilen 89 tl nin geri ödenmesini istiyorum. Ödenmediği takdirde cumhuriyet baş savcılığına başvurarak Turkcell kurumuna dava açacağım.

Elvan 700 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön