09 Nisan 2013 #1732150

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

Turkcell firmasına bağlı olan Speak TL Yükleme Hattı'ndan gelen mesajda 100 konbarapuanım olduğu ve ücretsiz aktifleştireceğim yazılıydı. Bunun üzerine bu hattı aradım, konbarapuanımı beklerken yeterli bilgi verilmeden, üyelik ücreti hakkında bilgilendirilmeden üye oldum. Üyelik ücreti olarak 89 TL kredi kartımdan kesildiğini henüz öğrendim.


Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik m.5i hatırlatır, durumun bu maddeye aykırı olduğunu belirtmek isterim. Hiçbir şekilde kullanmayacağım üyeliğimin iptalini ve kartımdan tahsil edilen 89 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum. Talebimin ivedilikle yerine getirilmemesi durumunda yasal haklarımı Tüketici Mahkemeleri nezdinde arayacağımı beyan ederim.

Canan 91 Okunma

Cevaplar

  • Canan10 Nisan 2013

    Şikayetim üzerine üyeliğim iptal edilmiştir

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön