27 Mart 2013 #1710350

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

Turkcell Speak TL yükleme hattından beni aradılar. Bu hattan yükleme yapılması halinde değişik avantajlar olacağı anlatılarak bazı yanlış bilgilerde verilerek üye olmamı sağlayıp, kredi kartımdan 69 TL borçlanmamı sağladılar. Bu işlemden ise hiçbir şekilde yararlanma imkanım da olmadı.


Daha sonra 20.03.2013 tarihinde tekrar arayıp üyeliğimin aktif hale getirileceğini, ancak kesinlikle bir ödeme alınmayacağını ifade ederek kartımın güvenlik kodunu girmemi sağladılar. Akabinde bu işlemden de kartımdan 49 TL kesildiğini öğrendim. Tamamen hiçbir işe yaramayan bu işlemler için insanlar yanlış yönlendirilerek haksız kazanç sağlanmaktadır. Bu 118 TLnin iadesini istiyorum.

Doğan 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön