19 Mart 2013 #1694188

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

Turkcell firmasına bağlı olan ya da bir iştiraki olan Speak TL Kontör yükleme hattında gelen mesajda 100 konbarapuanım bulunduğu ve ücretsiz olarak aktifleştirme işlemlerinin yapılacağı bildirilmekteydi, bunun üzerine Turkcell Speak TL yükleme hattını aradım, 100 konbarapuanımı beklerken, yeterli bilgi verilmeden üye oldum. Bu kurum kimlik bilgilerim, adres bilgilerim ve kredi kartı bilgilerim sorulmuştur.Hediye olarak gösterilen 59 TL kredi kartımdan kesilmiş.


Kredi kartı bilgilerimin üçüncü şahıslara geçebilecek şekilde alınması nedeniyle hiçbir şekilde kullanmayacağım ve ihtiyacım olmayan üyeliğin iptalini ve üyelik bedeli olarak kredi kartımdan tahsil edilen 59 TL'nin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Ayşe 18 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz ile 20.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntıyı, Speak TL firmasına ilettiğimizi ve kendisine firma tarafından dönüş yapılacağı iletilmiştir.Müşterimize Speak TL firması tarafında da dönüş sağlanarak bilgisi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön