16 Nisan 2013

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğimin İptalini Ve Paramın İadesini İstiyorum!

Benim şikayetim Turkcell firmasına bağlı olan ya da bir iştiraki olan Speak TL Kontör yükleme hattıyla ilgilidir. 900 konparapuanım bulunduğu söylendi ve 74 tl laf kargaşası ile hesabımdan alındı.Bu kurum kimlik bilgilerim, adres bilgilerim ve hatta telefonunun markasına kadar
sorulmuştur. Hiçbir şekilde kullanmayacağım ve ihtiyacım olmayan üyeliğin iptalini ve üyelik bedeli olarak kredi karımdan tahsil edilen 74 liranın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.


Talebimin ivedilikle yerine getirilmemesi durumunda, Turkcell hattımı kapatacağıma, yasal ve meşru hakkımı tüketici mahkemeleri nezdinde arayacağımı beyan ederim.

Ercüment 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ercüment18 Nisan 2013

    16/04/2013 tarihinde firma tarafından aranıp, 74 tl üyelik bedelinin kredi kartıma iadesinin gerçekleştirileceği ve üyeliğimin sonlandırılacağı söylenmesine rağmen , işlem hala daha gerçekleşmemiştir. 16/04/2013 tarihinde, " speak tl yükleme hattı "müşteri hizmetleri ile görüşme sonrası , vaadedilen üzere en kısa zamanda tarafımdan alınan 74 tl üyelik bedelinin tarafıma iadesini ve üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön