18 Mart 2013

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Üyeliğimin İptalini Ve Paramın İadesini İstiyorum!

Konbaranızda 100 puan var bizi arayın mesajı üzerine aradım. Speaktl yükleme servisi tekrar
tekrar sormama rağmen herhangi bir üyelik yapılmayacağı ve sözleşme olmayacağına dair güvence verdiler. Kredi kartı hesabımdan 59 tl ücreti tahsil ettiler. Üstelik kullandığım hatlar faturalı böyle olur mu ?


Turkcell’i aradım Sözleşmenin iptalini istediğimde kendilerinin yetkili olmadığını ki üyeliği başlatanların kendileri olmalarına rağmen yetkili kişinin araması gerektiğini söylediler. sözleşmede geçtiği gibi "Ancak alıcı, sözleşme konusu TL yükleme hizmetini sözleşmenin kurulduğu andan itibaren 7 (Yedi) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin sona erdirebilir" maddesi gereğince bedelin kartıma geri ödenmesini ve sözleşmenin feshini talep ediyorum.

Hakan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hakan21 Mart 2013

    sorunumun turkcell tarafından çözüme kavuşturulmuştur.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön