10 Nisan 2013 #1735371

Turkcell Speak TL Yükleme Hattı Müşterilerini Mağdur Ediyor!

Turkcell'den geliyormuş gibi, 900 puanınız birikti, aktive edin diye sms geldi. Aradım, kredi kartı kullanıcılarına verilen bir hizmet dediler. Benim hattım faturalı dedim, ailenizde faturasız hat kullanan varsa da olur dedi. Üyeliğinizi aktive etmek için kredi kartınızı teyit edeceğiz dedi. Benim doğum günümü, kart numaramı, kartımın son kullanma tarihini, oturduğum ili ve ilçe bilgilerini aldı.


Kartın güvenlik koduna gelince durdum. Siz benden bu bilgileri niçin istiyorsunuz, ben bir şey almak istemiyorum dedim. Bu kadar detayla bizim yerimize alışveriş de yapabilirler. Sizden para çekileceği kesinlikle belirtilmiyor. Turkcell'e hiç yakışmıyor.

Melis 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2013

    Müşterimizi 14.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön