29 Ağustos 2016 #6314569

Turkcell Sözüne Sadık Değil

Şengüller GSM adlı bayiler tamamen sizi yanıltmaya yönelik çalışmaktadır. 21 Ağustos 2016 günü bu bayiye gitmiş bulundum hiç böyle yapacakları aklıma gelmezdi. Kontörlü olan hattıma kart ücreti ödemeyin paket satın alın denildi makul gelince şartlı kabul ettim bana söylediği "250 dk paket tanımlayacağız her ay o bakiye yükleyeceksiniz" bu ifade her şeyi açıklıyor değil mi? Fatura istemiyorum bak dedim "Hayır bu fatura değil pakettir istemezseniz de çıkarsınız" tabi ki sandığım ve sandığınız gibi olmadı faturalıya çevrildi uyarmama rağmen. Paket sözleşmesi yapıldı bayiden çıktım Web uygulamadan baktığımda "faturalı hat ve ücretli kart değişimi" yazdığını görünce çılgına dönüp bayiye girdim. "Siz nasıl bir insansınız, üstüne basa basa söyledim fatura değil dediniz faturalı hat yazıyor dediğimde evet paket faturaya yansıyor sadece dedi.

Engin 68 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Engin29 Ağustos 2016

  Her türlü kanaldan iletişime geçildi Profesyoneller klubu üyesiyiz işlemler çok aşırı yavaş ve samimiyetsiz. Tavsiye edilecek operatör ve paketlere açığım arkadaşlar tavsiyesi olan lütfen yazsın. Zahmet etmeyin yazıktır şimdi tüm ortaklarınıza danışıyorsunuz faturalı hatta geçirilmiş ne yapalım efendim diye şimdi onlardan onay almak zor tabi:) Ondan bu kadar sürdü düşünemedim kusura bakmayın...

 • Engin29 Ağustos 2016

  Her türlü kanaldan iletişime geçildi Profesyoneller klubu üyesiyiz işlemler çok aşırı yavaş ve samimiyetsiz. Tavsiye edilecek operatör ve paketlere açığım arkadaşlar tavsiyesi olan lütfen yazsın

 • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön