20 Kasım 2015

Turkcell Sözünde Durmuyor!

Turkcell.com.tr'de Sarı Kutu sayfasında hediye olarak gözüken Samsung Galaxy 4 7 Tableti, web-sitesindeki resminde belirtildiği gibi avans puanlarım ile almak istedim, başaramadım. 10.550 puanım bulunuyor ve 13.000 puan ile alabiliyorum. Ek olarak, sarı kutu sayfasında 0-4800 puan arası avans puan kullanabileceğim belirtiliyor. Her ikisininde ekran görüntüsünü kaydettim, ancak almayı başaramadım.

Turkcell Çağrı Merkezi ile konuştum ama onun aslında avans değil hediye puan olduğunu sitelerinde yanlış gösterildiğini "itiraf ettiler." Bunun beni ilgilendirmediğini, tüketiciyi yanlış yönlendirdiğinizi çözüm istediğimi söyledim. Çözüm her zaman ki gibi yok! Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğim...

Caner 636 Okunma

Cevaplar

 • Caner07 Aralık 2015

  Bugün 17. gün halen dönüş yapılmadı. Müthiş bir CRM izliyorum Turkcell'den:)

 • Caner24 Kasım 2015

  Hemen hemen herkesin şikayetine copy+paste yapılmış hazır cevap sistemi ile kişiselleştirilmiş bir CRM deneyimi yaşatamazsınız. Kurumsallık diye böbürleniyorken, hazır cevaplar kolay kaçmanında dışında, müşteride müthiş bir samimiyetsizlik intibası da uyandırıyor. Ek olarak, bilgi vereceğiz denilmiş 20 Kasım'da, 24 Kasım oldu bugün halen bilgi yok. Müthiş gerçekten...

 • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetleri ile yaptığı görüşmeye istinaden kendisine 20.11.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön