14 Mayıs 2013

Turkcell Sözleşmeye Uymuyor!

Firmamda 6 tane hattı bireyselden kurumsala geçirmek üzere Global Bilgi firmasından S.bey ile "%25 indirimli" kurumsal sözleşme yaptık. Ancak ilk faturalar Nisan ayında indirimsiz standart tarife olarak geldi. Toplam fark eden rakam 500 TL civarında. Global Bilgiye sorduğumuzda sorunun Turkcell kaynaklı , Turkcell e sorduğumuzda ise sorunun Global Bilgi kaynaklı olduğunu belirttiler.

Şuanda günde saatlerce 532-757-25-32 nolu Turkcell Kurumsal hattıyla görüşerek iade almaya çalışıyoruz. Her seferinde farklı bir muhataba olayın gelişimini anlatıyoruz ve kesinlikle olumlu bir dönüş alamıyoruz!Pazarlamacı firma;teknik bir sorun ,siz Turkcell i arayın diyerek aradan çekiliyor.Para ve zaman kaybı!

Eralp 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön