09 Nisan 2013 #1733015

Turkcell Sözleşmeye Aykırı Olarak Fazla Ücret Alıyor!

530678**** numaralı VINN hattıma sözleşmem gereği aylık 29 tl ödemem gerekirken aylardır faturam 31,10 tl olarak gelmektedir. Bu haksız uygulamadan doğan zararımın geri ödenmesini ve önümüzdeki dönem faturaların düzeltilmesini Turkcell yetkililerinden rica ettim. Ancak Turkcell'den vurdumduymaz, anlamsız, içeriksiz ve olayın aydınlanmasına ışık tutmayan bir mail aldım.


Bu mail'de sadece faturamın 31,20 Tl olduğu yazmakta. Bu ay ki faturam geldiğinde şunu fark ettim ki Turkcell yine hukuksuz ve sözleşmeye aykırı olarak Telsiz Kullanım Ücreti adı altında bir harcama kalemi eklemiş. Zaten Haziran ayında ilişkimi keseceğim Turkcell'den bu yanlışı bir an önce düzeltmelerini rica ediyorum.

Hacı 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 ve 10.04.2013 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön