21 Şubat 2013 #1646104

Turkcell Sözleşmenin Bir Nüshasını Vermedi!

18-19 Ocak dolaylarında başka bir operatörde kullandığım numaramı taşımak için Bursa Nilüfer Carrefour'da bulunan Turkcell Abone Merkezine, aynı işlemi yapacak arkadaşımla başvuruda bulundum. Numara taşıma için sözleşmeyi doldurmaya başladım. Fakat sözleşmenin bir nüsha olduğunu görünce bana da bir nüsha verilmesi gerektiğini oradaki ilgili P. (soy adını bilmiyorum) 'a bildirdim. O da "imzalan şeyin bir yaptırımı olmadığını, dolayısı ile bir nüshanın bana verilmeyeceğini" bildirdi. Eğer bir yaptırımı yoksa neden imza alıyorsun, imza alıyorsan bir nüshasını neden vermiyorsunuz? Zaten ilgili cevabı Bilgi Teknolojileri Kurumu bu operatörlere aynı konudan ceza yağdırarak verdi.

Erhan 98 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizi 26.02.2013 tarihinde GSM ve irtibat numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Erhan25 Şubat 2013

    Her zamanki gibi hiç bir görüşme yapılmadı... Bıkkınlık, usanç verici artık sizin yalanlarınız...

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön