20 Şubat 2013 #1643023

Turkcell Sözleşmemi Bulamıyorlar!

Turkcell gsm operatörlü hattıma gelen mesaj doğrultusunda eksik evrağım olduğu tim teslim etmem gerektiğini bildirdiler. tam 4 defa firmanın İzmir -Buca- Şirinyer deki Kafkas iletişim merkezine evrak teslim ettim. buna rağmen hattımı 04/02/2013 tarihinde kapattılar. tim hattımın neden kapatıldığını anlayamadık; tekrar evrakları alıp yollayalım dediler.


Evrakları tekrar verdim ve ertesi gün durumu sormak için ilgili kişiyi aradığımda; sözleşmenin de gerekli olduğunu, bulamadıklarını bunun için tekrar sözleşme imzalamam gerektiğini söylediler. Turkcell gibi köklü güvenilir bir firma nasıl olur da zamanında imzalamış olduğum sözleşme bulamaz ve benim tekrar sözleşme imzalamamı ister?

Sema 122 Okunma

Cevaplar

  • Sema20 Şubat 2013

    tabiki de abone olarak evrak tamamlama zorunluluğum vardır. ancak izmir -buca-şirinyer kafkas ileşim merkezinizde 07/2012 ayında zaten böyle bir sözleşme imzalayarak teslim ettim. bu sözleşmem nerede? sözleşmeleri imzalamadan bana nasıl olurda hat verilebilir ve hattımı 7 aydır kullabilirim? şimdi sözleşme yok deniyor. benden teslim alınan sözleşme kayıp!... bunu saklamada kim nasıl bir sorumsuzluk içinde bu mahduriyetime sebep olmaktadır. tekrar imzalamamı istediğiniz sözleşmenin tekrar kaybolmayacağını nereden bileceğim??? bu nereye kadar böyle devam edecek???

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0 532 532 0000'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön