10 Şubat 2014 #2285661

Turkcell Sözleşmeli Telefona Her Ay Fazla Ödüyorum!

24 ay sözleşmeli olarak aldığım telefon nedeniyle çok pişmanım. Sözleşmede belirtilen ücretin her ay 100 lira fazlasını ödüyorum. Avea müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen önerdikleri tek çözüm daha fazla fatura ödeme seçeneği. Bu şirkete o kadar kızgınım ki yüksek miktar sözleşme iptalini ödeyip. Başka operatöre geçip bir daha asla kullanmayacağım.

Gonca 70 Okunma

Cevaplar

  • Gonca11 Şubat 2014

    Dünya da hizmet sektörüyle ilgili çalışmalar da müşteriler sabah 9 da aranmaz.inşaatlar bile sabah 10 dan sonra başlar.ayrıca müşteri hizmetlerinizi defalarca bu konuda aradım.tek seçeneğiniz daha fazla fatura ödemek! cevabını almak istemiyorum artık.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizi 11.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön