02 Mayıs 2015

Turkcell Sözleşmeden Cayma Bedeli!

Turkcell' den kullanmış olduğum vınn hattını geçtiğimiz günlerde kapattım. 1 yıl önceden kapattığım için tarafıma sözleşmeden cayma bedeli ödeyeceğim söylendi fakat gönderdikleri fatura bu yönde değil. Neden açık açık yazılmıyorda başka şeyler yazılıyor bu faturada. Faturanın aynen sözleşmeden cayma bedeli olarak gönderilmesini talep ediyorum. Benim Turkcell'e sözleşmeden cayma bedeli haricinde borcum yoktur. Aynı şekilde fatura kesilmediği müddetçe de o ücreti ödemeyeceğimi beyan ederim. Ayrıca bana söylenen rakam üzerinden fatura kesilmesi de talebimdir.

Samet 162 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön