27 Ağustos 2013

Turkcell Sözleşme İçeriklerini Değiştiriyor!

Turkcell’den Kurumsal satış bayisi Kampanya Elek. A.Ş. Nisan 2013 öncesi firmamıza geldi. 2012’de Turkcell'e ceza ödeyip Vodafone firmasına geçmiştik. Vodafone'dan tekrar Turkcell'e geçersek cayma bedelini karşılayacaklarını taahhüt ettiler.


Bunu söz veren S. B. sonradan sözleşmeye ek olarak bu taahhüdün yazısını getireceğine söz vererek ortadan kayboldu. 4 aydır kendisine ulaşamıyoruz. Kampanya Elk. de geri dönmüyor.


Turkcell şikayetimiz üzerine S. Bey'in bu hatası kınayacaklarını telefonla belirtti. Taahhüt edilen 1080 TL indirim verilmedi, hatlarımız kapatıldı. Üstelik 119 TL olan paket biz imzaladıktan 20 gün sonra 125 TL olmuş. En az 6 ay fiyat değişmeyeceği taahhüt edilmişti.

Haluk 329 Okunma

Cevaplar

  • Haluk27 Ağustos 2013

    Dün öğrendiğim ve Turkcell Kurumsal Bayinin yöneticisi (serdar Beytekin'in de yöneticisi) Fikri Bey'in verdiği bilgi şu ki; Turkcell Kurumsal bayisi Haziran ayına kadar benim evrakımı Turkcell'e teslim etmemiş. Ve hatta halen belgem Kurumsal'dan Turkcell'e ulaşmış değil. Bu belge 8 Nisan ile 27 Ağustos arası nasıl oluyor da, saklanabiliyor. Üstelik sözleşmem, imza sirkülerim dahil tüm evrakların Kurumsal'ın elinde tutulması yasakken. Tüm Turkcell Kurumsal ile yine görüştüm hemen geliyoruz denildi ve bugün şu an saat 17.00 kimse gelmedi. Yine yalan söylenildi. Turkcell bu indirimleri uygulamasın artık bu saatten sonra evraklarım niye yetkisiz insanların masasında 4 aydır? Benim şirket evraklarım ile hangi işlemler yapılıyor? Niye vaat edilen indirimler ortada yok. Müşteri temsilcisi neden 4 aydır kaçıyor? Kurumsal firma neden kaçıyor? Turkcell hangi yasaya dayanarak sözde Vodafone indirimi adı ile uygulama yapıyor ve neden bu indirimi gerçekten uygulamayıp ücretsiz konuşma yaptırmıyor? Hatlarımız neden kapalı? Kim neden güvensin Turkcell'e?

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön