26 Haziran 2015

Turkcell Söylenenin Üzerinde Ücret İstedi

Turkcell' den 3 ay önce bir hat aldım. Tarifesini beğenmeyip başka bir operatöre taşımaya karar verdim. Turkcell bayisine gidip operatör değişikliği yapmam durumunda ne kadar bir ekstra ücret öderim diye sorum. Bayi arkadaşın verdiği "4 TL" faturanıza eklenecek cevabından sonra gidip hattımı taşıdım. Ama bugün gelen fatura ile gördüm ki ödemem gereken tutar "4 TL" değil "68 TL" imiş. Bir lira eksik olmakla beraber beni sokmuş olduğunuz pozisyon için teşekkür eder, bundan sonra ki oyunlarınız da yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Cenk 378 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Haziran 2015

    Müşterimizi 27.06.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön