27 Aralık 2013
Yorum Yap
#2198154

Turkcell Söylenenden Fazla Fatura Yansıttı!

İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesinde kurulu Turkcell standından vınn aldım. Bana söylenen 12 ay taahhütlü aylık ücretin 29 tl olduğuydu ancak şimdi görüyorum ki faturama yansıtılan tutar 39 tl. Müşteri hizmetlerin aradım hiç ilgilenilmedi. Resmen yanıltıldım ve şimdi aynı stant ortada yok, muhatabım yok yani. Şikayetçiyim. Gerekirse Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğim.

Özgür 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 03.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vınn kampanya kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler