20 Haziran 2014

Turkcell Söylenenden Başka Kampanya Tanımlandı!

Beş gün önce gelen Turkcell faturamda e-posta adresimi 2222'ye göndererek faturamı e posta ile alabileceğimi ve buna karşılık aylık kullanımlı 1GB internet kazanacağımı zarfın üzerinde belirtmiştir. İlgili işlemler sonucunda SMS kampanyasından yaralandığıma dair bilgilendirme mesajı gelmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda maalesef 1GB internetten faydalanamayacağım belirtmiştir. Şikayet talebi oluşturmak istediğimde muhtemelen karşılık alamayacağımı belirtmiştir.

BTK tarafından müşteri şikayetlerine dönüş zorunlu değil mi? Hangi mantıkla seçmediğim bir kampanyadan faydalandırılıyorum? Yazılı olarak beyan ettikleri bir kampanyadan nasıl oluyor da faydalandırmıyor?

Tayfun 664 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 21.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize e-fatura kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön