23 Aralık 2013

Turkcell Sosyal Paket Varken Ücret Kesti!

Kız arkadaşımın Turkcell hattına 15tl yükleyip sosyal paket yaptık. Paketle birlikte gelen 20mb bitti önce sonra hattımızda kalan 11tl gitmiş hiç farkında olmadık. Facebook'a girdik sadece. Sosyal paketten değil mb'larımız ve tl'mizden 11 tl gitti ve para kalmadı.


Şu anda hattımızda tl olmadığı için face'e de girmiyor. Müşteri hizmetlerini aradık en ufak bir yardımları dokunmadı. Paramızın gittiğine mi yanalım yoksa face'ye girmediğimize mi yanalım bizde bilemedik. Tek çarem burası kaldı. Destek yardım bulamazsam evdeki 3 hatla birlikte bizim hatlarımızı da Vodafone'a taşıyacağım.

Ahmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Aralık 2013

    Açıklama var ama maduriyeti giderme yok.

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli içerikler (Örnek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön