10 Ağustos 2013

Turkcell Sosyal Paket Sorunum İle İlgilenilmedi!

Yaklaşık 3 aydır sosyal paketimde Turkcell'in bile çaresiz kaldığı bir durum ve hata söz konusu. Sosyal pakette sınırsız facebook hizmeti almam gerekirken, kullanım yaptığımda önce sosyal paketimin içindeki 20 mb internetten düşüyor, 20 mb internetim bittiği zamanda TL hesabımdan düşüyor. Farklı telefonlarda da aynı işlemi yaptım ama sonuç hep aynı oldu.


Turkcell müşteri temsilcileri ve takım liderleri ücretini ödediğim hizmeti alamama ve mağdur olmama karşın bu konu hakkında " yapılacak bir şey yok " söyledi. Şimdi soruyorum size; Bir müşteri ücretini ödediği hizmeti alamıyorsa, müşteri temsilcileriniz işini yapmıyorsa, bunun sorumlusuda mı müşteridir? Mağduruz..

Murat 107 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Ağustos 2013

    Böyle bir hizmet anlayışı olamaz. Turkcell tam bir hayal kırıklığı..

  • Murat12 Ağustos 2013

    Hala nasıl bir hizmet verdiğinizin farkında değilsiniz. Bizde biliyoruz cevap verdiğinizi. Fakat bu sorunu giderebildiniz mi siz onun cevabını verin. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır, bu nasıl bir sorumsuzluktur. Lütfen kendinize gelin yapılan şikayetlere böyle politik cevaplar verip kendinizi aklamaktan vazgeçin. Ben Sosyal paketin ücretini ödedim ve bu hizmeti alamıyorum. Bizim şikayetlerimiz kadar kendinizi ve verdiğiniz hizmeti de gözden geçirin. İş bu anlamda 13 yıllık bir Turkcell abonesi olarak sizi, verdiğiniz hizmeti ve Turkcell markasını protesto ediyorum. Biz bu hizmeti alıyorsak veya Turkcell müşterisi isek bizimle alay edin diye değildir. Yeniden söylüyorum bu sorun kurumunuzun çözmesi gereken bir sorundur. Ve siz bu sorunu gidermemek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Yazdığınız adreslerede hiç bir şikayette bulunmuycam, şikayet var com adresinden şikayetlerimi yazıp daha fazla insanın müşterilerinize nasıl hizmet verdiğinizi ve müşterilerinize nasıl davrandığınızı görmesini sağlayacağım..

  • Turkcell Temsilcisi10 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön