09 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1890840

Turkcell Sosyal Paket Sorunu!

Sosyal paket sorunu yaşıyorum . Her ay TL yüklüyorum . Paketi tanımlıyor TL düşüyor . Hemen arkasından mesaj geliyor . Sosyal paketiniz bitti diyor. Ondan sonra defalarca Turkcell'i ara sadece link gönderiyorlar .


Bu arada arama ücreti senden denerken giden ücret senden, en sonunda yapacak bir şey yok cihazınız arızalı diyorlar . Nasıl bir sorundur bu anlamış değilim . Yetkililerden cevap bekliyorum . 5 liraya kurtarmıyorsa 10 lira yapın, ama sınırsız sosyal paket 5 dakikada bitmesin .

Zeynel 214 Okunma

Cevaplar

  • Zeynel12 Temmuz 2013

    tavır konusmalar harika ama sonuc yok

  • Zeynel12 Temmuz 2013

    turkcelden aradılar android telefonlarda böyle sorunların oldugunu söylediler tl mizi iade edeceklerini söylediler bekliyoruz inşallah 2013 yılı icinde iade edecekler daha bekliyoruz

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler