01 Nisan 2013 #1717324

Turkcell Sorunumu Gidermiyor!

Turkcell iletişim merkezi ile görüşmemde bana ait olan telefon hattımın bildirdiğim tarihleri aralığındaki mesajlaşma metinlerini tarafıma gönderilmesini talep ettim. Aldığım cevapta : Son 6 aylık süre içerisindeki detayları verebileceklerini, 6 aydan daha eski sürede olan detayları benim güvenliğim ve özel içerik nedeniyle tarafıma veremeyeceklerini" söyledi. Turkcell yetkilileri, sizi her aradığımda güvenliğim nedeniyle yığınla soru sorup hat sahibinin ben olduğuma emin olup hattımla ilgili bilgi veriyorsunuz da detaylarımı istediğimde neye dayanarak güvenlik diyorsunuz. Kaldı ki bu benim özelim ve özelimi istiyorum bunun için illa savcılık kanalıyla mı talepte bulunmalıyım.

Seçil 33 Okunma

Cevaplar

  • Seçil05 Nisan 2013

    18.03.2013 tarihinde yaptığımız görüşmede tarafıma bilgi veren kişinin yetkili biri olmadığı sadece müşteri temsilcisi olduğu kanısındayım.Bu nedenle de tarafıma firma yetkilisi tarafından ulaşılmasını ve mesaj içeriğimin hazırlanıp ulaştırılmasını talep ediyorum.Bu özel olarak gördüğünüz içerik benim özelimse bunu talep etmek en doğal hakkım olsa gerek.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 18.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize sms içerik bilgilerinin gönderimi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön