23 Ocak 2014 #2253309

Turkcell Sorunumu Çözmüyor

Daha önce aynı konu ile ilgili diğer operatör firması (Vodafone) hakkında şikayette bulunmuştum ancak sorunun Turkcell'den kaynaklandığı ortaya çıktı. Turkcell hattın alımı sırasında doğum tarihim olduğundan farklı kaydedildiği için numara taşıma işlemi sırasında hata ortaya çıktı. Turkcell'e doğum tarihimi değiştirmek üzere bilgi güncellemesi için başvurdum. İşlem sonrasında en geç 2 gün içinde mesaj olarak güncellemenin yapılacağı söylenmesine rağmen 1 hafta geçti ancak hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Numara taşıma işleminin benim için büyük bir zahmete dönüştü üstelik bu süreçte oluşan sorunlara gerekli çözümün sağlaması adına firma çalışanlarının ilgisiz ve yetersiz olduklarını fark ettim.

Sinan 297 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön