22 Kasım 2013

Turkcell Sorunumu Çözmüyor!

2 hattımı yaklaşık 3 ay önce Avea'dan Turkcell'e taşıdım. Hatların birinde sıkıntı yok, şikayet konusu numaram da ise Avea aboneleri bana ulaşmaya çalıştıklarında "aradığınız numara kullanılmamaktadır" mesajı veriyor. Avea temsilcisiyle en az 30 dakikalık görüşmenin ardından sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını, zaten şu an hattım Turkcell'de olduğu için hiçbir işlem yapamayacağını söyledi.

Turkcell'e ulaştım. Onlar da sorunun Avea'dan kaynaklandığını, hattımın kapatılmış gösterildiğini söylediler. Bu sorunu ben mi çözeceğim? Topu o Avea'ya atıyor, öbürü Turkcell'e. Ben artık Turkcell abonesiyim ve bu sorunu Turkcell'in çözmesi gerekir ama onlar da baştan savıyor. Hangi operatöre geçeceğime karar veremedim.

Hakan 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön