28 Ocak 2014

Turkcell Sorunu Gideremiyor!

Yaklaşık 3-4 aydır sabit numaralardan arandığım zaman Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur diye bir uyarı alıyorum.Turkcell'i aradığım zaman ilgilendiklerini ama sorunun kendilerinden kaynaklanmayıp Türk Telekom servis sağlayıcısından kaynaklandığını, kendilerinin bir şey yapamayacaklarını belirttiler.


Türk Telekom ile yaptığım görüşmeler de de kendi santrallerinde bir sorun olmadığını Turkcell'in sorunu olduğunu söylediler.Dünyanın faturasını veriyoruz ama ne düzgün bir hizmet ne yardım alıyoruz.


Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda ise sorunun hallolmuş olduğunu söyleyip başlarından savıyorlar.Sorunun çözülmediğini belirtiyorum tekrar ama tekrardan aynı dosyayı açamayacaklarını söylüyorlar.

Çağdaş 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön