04 Mayıs 2013 #1779105

Turkcell Sorunlu Cihaz!

Şengüller iletişimden 20. 04. 2013 tarihinde aldığım Nokia Lumia 920 cihazımdan bir hafa olmadan Turkcell müşteri hizmetleri beni aradı yeni bir cihaz kullanıyorsunuz internette bir sorun var mı diye. bende Turkcell müşteri hizmetlerine dedim ki benim internette bir sorun yok ama sizden aldığım Nokia Lumia 920 den hiç memnun kalmadığımı söyledim. mağdur oldum.


Böyle bir telefon olmaz. şarj ettim 12 saat hatta daha fazlada olabilir ve inanır mısınız şarj bir saatte bitiyor. internete girdiğimde ve oda yetmemiş gibi o kadar çok ısınıyor sanki patlayacak şekilde ve şarj bittiğinde şarj edince saatler boyunca şarj olmuyor. dedim bir de cihazda arıza bir defo vardı Turkcel'le söyledim cihazı iade alınsın.

Erol 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizi 06.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön