14 Şubat 2013

Turkcell Sms'leri Mms Olarak Ücretlendiriyor!

Turkcell tarafından aldığım Iphone 4s markalı telefonun iki dönemdir sms atmama rağmen mms olarak göndermesinden kaynaklanan hatayı söylememize rağmen yardımcı olunmadığı ve faturama her ay sms hakkım olduğu halde 60 yada 70 tl fark geldiğinden ve bu sıkıntıyı kendilerine iki dönemdir söylediğimi ve bu konuda bana yardımcı olamadıkları bu sıkıntının sürekli olacağını söylediler.


Cihazı kullanmak istemediğimi cihazın geri iadesini talep ettiğimi yardımcı olmadıkları halde telefonu da kabul etmiyorlar.Cihazdan kaynaklanan hata olduğunu düşündüğümden bu konu hakkında cihazın iade edilmesini ve paramın iadesini talep ediyorum.

Hayri 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    IOS 6 ve Android Cihazlar ile SMS gönderirken dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/duyurular/iphone-ile-sms-gonderirken-dikkat-etmeniz-gereken-noktalar.aspx linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön