16 Aralık 2015

Turkcell SMS Plus Servisi Çalışmıyor!

SMS Plus hizmetini ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Son 3-4 aydır engelleme listemde engellenmiş durumda olan firmalardan hala SMS alıyorum. Bu servisi sırf engelleme yapabilmek için ücretini ödeyip alıyorum. Listemi kontrol ederseniz onlarca firmayı ve telefon numarasını eklediğimi görebilirsiniz. Hızlı çözüm almak açısından size yaşadıklarımla ilgili bilgi vereyim.
Farklı zamanlarda 3 kere 532 Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Her defasında "reklam SMS'leri kapalı" dediler. PizzaPizza SMS başlığına sahip firma, SMS plus hizmetinde yer almasına rağmen geçen Pazar ve bu Pazartesi bana SMS gönderebilmiş.

Hasan 473 Okunma

Cevaplar

 • Hasan13 Ocak 2016

  Murat ismindeki müşteri hizmetleri ile biraz önce 45 dk'lık konuşma yaptım. Tamamen kaçak cevaplar vermekte ve taleplerimi dikkate almamaktadır. [email protected]'ye sorunumun çözülmediği her gün 2 adet bu konuyla ilgili imzalı dilekçe göndereceğimi beyan ederim.

 • Hasan31 Aralık 2015

  Evet 2 kere arandım ve bilgi verildi. Fakat çözüm hala sağlanmadı. En son SMS görüntülerini [email protected]'ye 54266964 No.lu forma istinaden mail gönderdim. Hala bir cevap yok.

 • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2015

  Müşterimiz ile 25.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hasan23 Aralık 2015

  Hala onlarca spam SMS alıyorum. SMS Plus servisiniz gerçekten çalışıyor mu?

 • Hasan20 Aralık 2015

  Hala spam SMS'ler alıyorum. Bu gidişle başka bir operatöre geçmek durumunda kalacağım. Neden hala ilgilendirmiyor? 4 gün oldu. Sadece dün 12 tane spam SMS geldi. Bunların 8 i smsplus listemde var.

 • Hasan18 Aralık 2015

  2 gündür tarafıma herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Bu hizmeti satıyorsanız desteğini düzgün vermekle mükellefsiniz. Rapor çekerseniz bana gönderilen onlarca spam SMS'i görebilirsiniz. Listemde en az 50 tane marka var. Bu markalardan kesinlikle SMS almak istemiyorum!

 • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön