29 Mart 2013

Turkcell Sms Paketim İptal Edilmemiş!

Şirket hattımıza ait ilgili numara için Şubat ayı içerisinde ihtiyacım sebebiyle SMS 100 paketi tanımlamış idim. Tanımlama işleminden hemen sonra iptal için sms gönderdim. Ancak mart ayı faturamı incelediğimde hala sms100 paketinin hattımda tanımlı olduğunu gördüm. Ayrıca 250 mb internet paketi tarifeme tanımlıdır.


Sürekli wifi ile bağlı olan bir kullanıcıyım, ayrıca 6TL daha kullanımı faturaya eklenmiş. 250Mb limitini aşmadığımdan eminim. Sistemlerinizde problemle karşılaşıldığını yıllardır Turkcell kullandığım için bilmekteyim. Daha önceden de farklı bir numara için yine fatura problemim olmuştu ve müşteri hizmetleri ile sistemde sorun olabiliyor deyip faturamı düşürmüştü.

Mustafa 8 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön