11 Aralık 2015

Turkcell SMS Kargo Olarak Gelen Usulsüzlük İçerikli Mesaj!

SMS kargo gönderici olarak bugün cep telefonuma gelen mesajı aşağıda aynen kopyalıyorum. Resmen usulsüzlük yapıyorlar ve telefon datalarımızı bir şekilde ele geçiriyorlar. Ben burada Turkcell firmasının konuyla ilgilenmesini ve bu mesajların gönderiminin engellenmesini talep ediyorum.


Sn: Elif T.; Arayarak sipariş etiğiniz S6 cep telefonu kargo şubesinde beklemektedir. Kargonuzu 3 iş günü içinde teslim almanız gerekmektedir. Almadığınız takdirde hakkınızda yasal haklarımıza başvuracağız bilgi için 0888 213 81 81!

Elif 112 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 15.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize gönderilen mesaj hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön