26 Nisan 2013 #1765939

Turkcell Sms İle Eksik Bilgilendirme Yapıyor!

Kamu tarifesi ile hizmet aldığım Turkcell'den 26 Nisan 2013 tarihinde, "...tarihi itibariyle tarifenizde yurtiçi sabit hatlar ve diğer operatörleri arama 43 kuruş olarak ücretlendirilecektir." mesajı geldi. Ben de tarifem değişti zannederek müşteri hizmetlerini aradım. Meğer, ücretlendirme paket aşımı durumunda geçerliymiş.


İletişim hizmetlerinde hizmet veren kurumu iletişim özürlü olduğu ve zamanımı aldığı için kınıyorum. Ayrıca konuyu telefon ile müşteri temsilcisine bir şikayet olarak kaydettirmek istediğimde ilgili arkadaş, şikayet edilenin bir kişi olması durumunda kaydedebileceğimi aksi halde mail ile kendilerine göndermem gerektiğini söylediler. Ne kadar kaliteli bir hizmet!

Salih 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön