22 Şubat 2013 #1648756

Turkcell SMS Gönderdiğim Halde MMS Ücreti Alındı!

31. 01. 2013 akşam saat 20:15 te işten ayrıldığımı bildirmek için 50-55 arası bir işten ayrılma mesajı gönderdim SMS olarak. Faturam bugün geldi 105. 00 TL olduğunu görünce inanamadım ve detayına baktığımda SMS olarak gönderdiğim mesajlar MMS olarak ücretlendirilmiş.


Müşteri hizmetlerini arayıp durumu dile getirdim ancak telefonumun markasından dolayı bir yanlışlık yapıldığını maalesef (bu arada telefonum Iphone4) bu hatanın düzeltilemediğini söyleyip bana 44. 5 olan MMS ücretini ödettirecekler.

Fatma 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2013

    IOS6-Facebook eşleşmesi sonrası SM​S gönderimleriniz cihazınız tarafından Facebook mail adresine MMS olarak gönderilebilmektedir. Cihazınızın bir özelliği olan bu konuda beklediğinizden farklı bir durumla karşılaşmamak için web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/duyurular/iphone-ile-sms-gonderirken-dikkat-etmeniz-gereken-noktalar.aspx linkindeki bilgileri kontrol edebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön