11 Kasım 2014
Yorum Yap
#2815826

Turkcell SMS Atamıyorum!

Bugün sabah 10'dan beri mesaj atamıyorum. Turkcell müşteri hizmetlerimi aradığımda telefon faturamın günü geçtiği için mesajlarımın kısıtlandığı bilgisi veriliyor ama benim kullanmış olduğum tarifemde 1000 dk, 1000 mesaj hakkım var ve bu hakkım Turkcell tarafından alınıyor. Müşteri hizmetleri hiçbir şey yapamayacaklarını söylüyor.

Aygün 242 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 18.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize sms kısıtlaması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler