04 Şubat 2014 #2275046

Turkcell Smartphone Kampanyası!

2012 Ağustos ayında aldığım 2 adet Turkcell Maxi Plus akıllı cihazların her ikisi de arızalanmıştır. Turkcell iletişim merkezine vermiş olduğum telefon servise gönderilip geldikten sonra aynı sorunlar devam etmekte.


Telefon tamir süresinde iken İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya bölgesindeki müşterlerine yedek akıllı cihaz kullanım hakkı varken tarafıma yedek cihaz hakkın verilmedi. Müşteriler arasında seçicilik söz konusu.


Şimdi aynı cihazlar tekraren arızalı ve müşteri hizmetleri görevlileri ile yaptığım görüşmede tekrar cihazı servise göndermemi istediler. Cihaz sürekli arızalı ve kullanım dışı ve gereksiz fatura ödüyorum.

Sezgin 2.013 Okunma

Cevaplar

 • Sezgin17 Şubat 2014

  halen turkcell tarafıma dönüş yapamadı. bunca yıllık müşterileriyim.

 • Sezgin10 Şubat 2014

  tURKCELL DEN HALEN BİR GERİ DÖNÜŞ OLMADI

 • Sezgin04 Şubat 2014

  Türkcell iletişim Merkezinden alınmış bir turkcell faturalı hat kampanyasına ait telefonun garanti prosedüründe müşteri olarak neden 3. şahıslarla muhattap olayım. Turkcell fautası ile alınmış ürüne ait neden türkcell ürününün arkasında durmamaktadır.

 • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön