17 Ağustos 2015

Turkcell Size Bir teklifimiz Var Masalı!

Turkcell size özel bir teklifimiz var diye mesaj gönderip daha sonra bu paketi almak istediğimizde bize paketi vermemektedir. Konuyla ilgili arama yaptığımızda yardımcı olmayıp üslupsuz bir şekilde konuşmaktadır. Senelerdir Turkcell kullanan biri olarak çok yazık diyorum.


Konuşmalar kayıt altında diyorlar açıp dinlesinler müşteri temsilcilerini madem mesaj attığınız tarifeyi vermeyeceksiniz insanları yanıltmayın. Konunun araştırılıp tarafıma geri dönüşünü bekliyorum. 15 Ağustos 2015.

Öznur 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 19.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paketler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön