10 Ocak 2018
Yorum Yap
#9996814

Turkcell Sizden Hala Yanıt Alamıyorum!

Bugün ikinci kez ailemizin bir diğer telefonu için şikayet bildiriyorum. Yıllık abonelik sözleşmem bitmeden benden bu ayda artmış fiyat üzerinden tarifeme ücreti yansıtıyorsunuz aynı şeyi ikinci defa yaşıyorum. Bugün diğer hat içinde defalarca yazmama rağmen hiçbir geri dönüş alamadım. Ne zaman döneceksiniz bilemiyorum. Senelerdir Turkcell kullanan müşterinizi bile memnun edemiyorken yeni müşteriler nasıl kazanacaksınız bilemiyorum. Ben şikayet etmekten bıktım. Sizden hala yanıt alamıyorum. Tenezzül edip cevap bile vermiyorsunuz. Fazladan ücreti yansıtmayı hemen yapıyorsunuz sizden kaynaklanan sorun nedeniyle bizi 2. kez mağdur ediyorsunuz. Defalarca internet sitenizden sorun yaşamamak adına canlı hizmet bölümünden konu ile ilgili bilgilendirme isteyerek mevcut tarifem bittikten sonra diğerinden faydalanacağım bilgisini almama rağmen bu durumu neden yaşamak zorundayım?

Özge Özge 894 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ocak 2018

    Müşterimiz ile 10.01.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler