20 Kasım 2015

Turkcell Siz Ne Hakla Benim Kuzenimi Arayıp Haberim Olmayan Borcun Bilgisini Paylaşıyorsunuz?

Yaklaşık 1,5-2 senedir Turkcell müşterisiydim. 3-4 ay öncesine kadar Vodafone geçiş yaptım. Ancak geçiş yapmadan önce Turkcell'e ödemediğim 2 dönemlik borç vardı. Bu faturaların ödemelerini gerçekleştirdim. Çalışanlarınıza özellikle başka borcumun olup olmadığını sordum ve herhangi bir borcumun olmadığını belirttiler. Vodafone geçiş yaptıktan 1 ay sonra Turkcell borcumun olduğuna dair SMS geldi. Kullanmadığım hattımın kapalı olduğu ay'ın ödemesi varmış? Siz benim hattımın kullanıma kapalı olan ayın borcunu ne hakla 3.şahıslarla paylaşabilirsiniz? Ben müşteri hizmetleriniz ile ailemden bir bireyin problemi için iletişime geçerken 3.şahıslara bilgi veremiyorsunuz ama? Üstelik kuzenim aranmış!

Kamer 147 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimizi 23.11.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön