22 Şubat 2013

Turkcell Sistemsel Sorun!

Gold Plus tarifesi müşterisiydim. Tarifemi değiştirmek istediğimi hesap kesim tarihinden önce bildirdim. Tarifemin sözleşme gereği 23. 01. 2013 tarihinde biteceği ve bu tarihten önce değişiklik yapılamayacağı bilgisi Turkcell Hotline tarafından bildirildi. Sonrasındaki bir tarihte ararsam değişiklik yapılabilecekti.


24. 01. 2013 tarihindeki aramamda başka bir tarifeye geçirildim.
Hesap kesim tarihim 19. 01. 2013 olduğundan sistem otomatik olarak Gold Plus tarifemi normal taahhütsüz ücretiyle uzatmış, ve ben bunu döneme ait dün gelen faturam üzerinden öğrendim. Durum su ki sistemsel veya bireysel kaynaklardan ötürü gereksiz yere fazladan bir ay indirimsiz bir tarifede kalmış oldum.

Tahsin 67 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin25 Şubat 2013

    sorun cözüldü tesekkürler

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön