22 Mart 2017
Yorum Yap
#8101660

Turkcell Sistemi Yüzünden İcralık Oldum

Benim babamın Turkcell'den bir hattı vardı kendisi vefat ettikten sonra hattın kapanmasıyla ilgili Antalya Turkcell ana bayiye başvuruda bulundum. Bende iptali için veraset ve dilekçe istediler gereken evrakları hazırlayıp verdim. Bana vefat ettikten sonra çıkan 83 TL'lik bir fatura var onu ödeyip kapatırsınız dediler. Ben ödemek istedim para almadılar sisteme düştükten sonra ödeme yapabilirsiniz dediler. 1 ay sonra gittim yine ödemek istedim yine almadılar. Parayı sisteme düşmemiş dediler. Her ay gittim sormaya yaklaşık 1 yıldan fazla sürdü sonra benim telefona mesaj geldi icralık ne olmuşsunuz diye. Başvurduğum bayiye gittim el değişmişler yardım etmediler. Müşteri hizmetlerini aradım olayı anlattım siz haklısınız diyor dilekçeniz duruyor diyorlar. Ama icraya düştüğü için biz bir şey yapamayız hukuk bürosuyla görüşün diyorlar. Hukuk bürosunu arıyorum Turkcell'e görüşün diyorlar ne yapabilirim.

Kürşat 529 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat'ın Teşekkür Mesajı11 Ağustos 2017

    İlginiz için teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2017

    Müşterimiz ile 25.03.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler