30 Ağustos 2013 #1983861

Turkcell Sistemde Tanımlanamayan Paket İçin Yüksek Fatura Bedeli Talep Ediyor!

Mayıs 2013'de 49 TL'ye bir esnaf paketi tarifesi satın alarak tüm kartvizit, internet sayfaları vs. ilan ettik. Tarife paketimiz sistemsel olarak tanımlanmadığından ilk fatura bedeli 173,70 TL. Daha sonra düzeltilmesi talebi istemiş olmamıza rağmen hattımız kullanıma kapandı. Ardından 100.44 TL, 25.00 TL ve son olarak ta 18.00 TL. bir de iade faturası istediler sistemde de görünmüyor.


Bu süreç içerisinde hem telefon hattın kapalı olmasından kullanamadık hemde yüksek faturaları ödemek zorunda bırakıldık. Hattımızı iptal ettirmek bile istesek ceza ödeyeceğiz. O kadar karmaşıklaştırdılar ki kendileri bile işin içinden çıkamıyorlar. Hem ticari olarak kaybımız var hem 2 aydır kullanılmayan bir Turkcell hattım.

Cevher 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cevher02 Eylül 2013

    Özel bir Proje için aldığımız hattı kulanamdığımızdan dolayı ticari itibar ve maddi kaybımız olmuştur.Tüm bunlara rağmen Turkcell kendilerinden kaynaklanan hatanın telafisi için cihaz sözü verdi şimdi onu da sözümüz yok diyorlar. Tüm hatlarımızı diğer ofislerimiz ve bireysel hatlarımızda dahil başka operatöre aktarma kararı aldık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön