09 Haziran 2016 #5676910

Turkcell Sinyal Gücü Problemi!

İncirli Cad. Zuhuratbaba Mah. Hür Sk H*** Apt. */* 1.katta oturmaktayım. Yaklaşık 6 aydır evimde hattımın çekim gücünde problem yaşamaktayım, servis dışı olarak gözükmekte sadece balkona veya pencere kenarında 1 çubuk göstermekte. Her talep açtığımda yaklaşık 3. talebim çok kısa süre sonra baz istasyonunda iyileştirme yapılacak ve sorunun giderileceği şeklinde dönüş yapılıyor fakat 6 aydır değişen hiçbir şey yok. İstanbul gibi bir metropol şehirde ve merkezi bir semtinde böyle bir sorun yaşamak Turkcell'e hiç yakışmayan bir durum. Bu problemi sadece ben değil bulunduğum sokakta herkes yaşamakta. Yardımcı olunmasını rica ederim.

Erdem 128 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön